Doprava a platba

 

  nákup zboží do 2500 Kč nákup zboží nad 2500 Kč
Česká pošta, Balík Do ruky 90 Kč 0 Kč
Česká pošta, Balík Na poštu 80 Kč 0 Kč
Česká pošta, Balík Do balíkovny 71 Kč 0 Kč
Česká pošta, DE 165 Kč 165 Kč
Česká pošta, doručení na Slovensko 340 Kč 340 Kč
platba bankovním převodem 0 Kč 0 Kč
platba online bankovním převodem 0 Kč 0 Kč
GLS kurýr (doručení na adresu) od 128 Kč od 128 Kč
GLS kurýr (výdejní místo) 71 Kč 71 Kč
platba dobírkou  50 Kč 50 Kč

 

  

Volba přepravce

1. Česká pošta, Balík Do ruky (objednávky doručí obvykle následující pracovní den od odeslání, nejpozději však do 48 hodin).

2. Česká pošta, Balík Na poštu (objednávky jsou uloženy na Vámi zvolené pobočce pošty, a to již následující den od odeslání objednávky, nejpozději však do 48 hodin).

3. Česká pošta, Balík Do balíkovny (objednávky jsou uloženy na Vámi zvolené pobočce pošty a jsou přednostně odbavovány - odpadá tak dlouhé čekání na pobočce pošty). Tato služba je cenově nejvýhodnější. Upozornění: při volbě výdejního boxu je zásilka uložena jen 2 dny.

4. Česká pošta, Balík DE (objednávky jsou doručeny 100% následující pracovní den od jejich odeslání, a to také v sobotu).

5. Kurýr GLS na adresu (objednávky jsou doručeny následující pracovní den na zadanou adresu)

6. Kurýr GLS na výdejní místo (objednávky jsou doručeny následující pracovní den na určené výdejní místo nebo box - v boxu je balík uložen jen 2 dny)

 

Při platbě předem (online, či bankovním převodem) neplatíte již žádný další poplatek. Při volbě platby na dobírku (placení při převzetí objednávky od přepravce) je účtováno navíc dobírečné (platba přepravci za převod částky za objednávku na náš bankovní účet).

Objednávky, jejichž hodnota přesáhne 2500 Kč, budou odeslány ZDARMA (neplatí pro expresní službu DE a pro kurýra GLS).

Na SLOVENSKO objednávky NEZASÍLÁME.

 

 

Možnosti úhrady objednávky

1. PLATBA BANKOVNÍM PŘEVODEM - převod obvykle trvá 2 pracovní dny. Objednávky odesíláme v den přijetí platby na náš bankovní účet (platba musí být přijata do 12. hodiny v pracovní dny)

2. ONLINE PLATBA KARTOU - okamžitý převod částky za objednávku prostřednictvím platební karty. Objednávky odesíláme v okamžiku potvrzení platby od karetní společnosti (platba musí být přijata do 12. hodiny v pracovní dny)

3. PLATBA DOBÍRKOU - zaplacení objednávky až ve chvíli jejího převzetí, tedy platba přepravci. Tato služba je zpoplatněna částkou 5O Kč.

4. ODLOŽENÁ PLATBA - tuto možnost poskytuje Equa bank

                                platimpak-banner-413x398px-grey