Vážení zákazníci, zvažte nutnost objednávání čokoládových dekorací a margarínu. V horkých dnech nelze zaručit jejich bezpečné doručení. Děkujeme za pochopení.

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 7360 hodnocení
5
7269x
4
53x
3
12x
2
4x
1
22x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 7.5.2020
+ Objednávám zde pravidelně. Jsem maximálně spokojená. Příjemní lidé, skvělá komunikace.

Avatar autora Hodnocení obchodu je 0 z 5 hvězdiček. | 6.5.2020
+ široký sortiment, rychlost, kvalita

PV Avatar autora Petra Návrat Vychodilová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 6.5.2020
Super, rychlé dodání.
Avatar autora Hana Šittova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 6.5.2020
ER Avatar autora Eva Radivojacová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 5.5.2020
DH Avatar autora Drahomira Hrustikova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 4.5.2020
Jsem hodně spokojena
LD Avatar autora Lenka Dundáčková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 4.5.2020
Avatar autora Pavla Ťuková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 4.5.2020
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.5.2020
+ Nemám co dodat-spokojrnost

Avatar autora Lucie Šebková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 2.5.2020
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 2.5.2020
+ Velmi rychle dodano

PV Avatar autora Pavel Vlček Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 2.5.2020
IT Avatar autora Ilona Tollarová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 2.5.2020
JS Avatar autora Jana Stádníková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 2.5.2020
VS Avatar autora Věra Stočková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 2.5.2020
KM Avatar autora Kristina Mauderová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 2.5.2020
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 2.5.2020
+ levné, rychlé super :)

pokud něco budu shánět, už nikde jinde nebudu :)...nakoupeno na cupcaky a povedly se parádně :)
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.5.2020
+ Rychle jednani

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.5.2020
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.4.2020
Byla jsem spokojena z nákupem,balik dorazil dost rychlea hodně dobře zabaleny. Mohu jen doporučit,spokojenost.

Ovládací prvky výpisu

7369 položek celkem