Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
7357 hodnocení
5
7266x
4
53x
3
12x
2
4x
1
22x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
P
Pája
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.12.2020
Rychlost dodání, vse v poradku. S obchodem jsem moc spokojena
M
Marie
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.12.2020
Bylo dodáno ještě do Vánoc.
G
Gabriela
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.12.2020
I v předvánočním čase dorazilo zboží velmi rychle. Mohu nákup zde jen doporučit.
DK
Dagmar Kotoučková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.12.2020
Rychlé dodání, velký výběr, doporučuji
JC
Jirina Cermakova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.12.2020
Vse v poradku,vyborne.
Velice rychlé dodání. Vše v pořádku. Doporučuji.
PN
Pavel Nastoupil
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.12.2020
Tyden je pryč a zatím jsem nic nedostal. tak težko mužu něco hodnotit.
JP
Jitka Pražáková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.12.2020
Rychlé vyřízení objednávky, vše v naprostém pořádku . Doporučuji
IS
Ivana Slavikova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.12.2020
objednavala jsem poprve - myslim, ze je to dobry obchod, ktery nabizi profesionalni produkty a pomucky k peceni. vyrizeni a zaslani objednavky velmi rychle, prestoze jsem objednavala tesne pred vanocemi
A
Alena
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.12.2020
SUPER, doporučuji
V
Vlaďka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.12.2020
Spokojenost:)
VH
Vlasta Hanzlová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.12.2020
Velmi rychlé dodání objednaného zboží.
EM
Eva Míhalová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.12.2020
S obchodem jsem velice spokojená rychlost dodání. Produkty v pořádku. Určitě zde budu nakupovat znovu.
MR
Marie Rohlickova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.12.2020
Ano jsem spokojená
L
Lucík
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.12.2020
Vše proběhlo v pořádku. Našla jsem zde, co jsem potřebovala, zboží bylo druhý den odeslané a přišlo v pořádku, perfektně zabalené, aby se cestou nic neponičilo. Obchod komunikoval. Ještě uvidíme jak bude chutnat :-)
