Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
7357 hodnocení
5
7266x
4
53x
3
12x
2
4x
1
22x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
OM
Oldřich Makeš
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.2.2021
Jsem velice spokojen, zboží jsem měl doma brzy po objednání, a komunikace byla příjemná. Pokud je pětka v tomto hodnocení nejlepší známka, pak dávám určitě pětku. Děkuji a hezký den
ZF
Zdena Fafílková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.2.2021
Cukrářské věci nakupuji jenom tady,rychlé dodání, vždy spokojenost.
E
Eva
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.2.2021
Velice, jeden den jsem objednala, druhý den zboží dorazilo. Suroviny, potřeby, pomůcky a barvy, skvělé, doporučuji všem.
SJ
Stanislava Junková
Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček.
|
18.2.2021
Byla jsem spokojena s rychlostí vyřízení objednávky i s většinou dodaných produktů. Především s barevným i přírodním marcipánem se krásně pracovalo, byl vláčný a hezké barvy. Kvalitní byla i různá "zdobení". Co mě zklamalo, byly 3 jedlé oboustranné fixy, které podle info na obalu byly prošlé (objednané 2. 2. 21 s datem spotřeby do 30. 6. 20, cena 1ks-84 Kč), takže mi nepomohl jeden navíc, protože byly nefunkční. Proto 1 hvězdička dolů.
LV
Lucie Veselá
(Administrátor)
19.2.2021
Vážená paní Junková, děkuji za milé hodnocení a dovolte mi osvětlit problém s "prošlými" fixy. Jelikož jste měla objednáno více kusů, vložily se do neoriginálního obalu - výrobce fixy dodává po 4 kusech od každé barvy v igelitovém pytlíku, na kterém je datum spotřeby. Zákazníci si fixy kupují po jednom kuse, takže nám tu obaly zůstávají a používáme je ve chvíli, kdy zákazník objedná více fixů najednou, aby zůstaly u sebe. Bohužel u Vás se stalo to, že fixy byly vloženy do pytlíku, který už měl datum spotřeby prošlé, nicméně to neznamená, že by fixy samotné byly prošlé. Můžete je v pořádku použít. Chápu, že je to pro Vás nepříjemné a vězte, že v tomto ohledu jsme již zjednali nápravu. Mějte se krásně.
IM
Ivana Macháčková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.2.2021
Objednávám často. Velká spokojenost a rychlost dodání.
PL
Petra Limpouchová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.2.2021
ano velmi
I
Ivona
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.2.2021
Doručení zásilky rychlé, zboží přišlo v pořádku, bez úhony, v požadovaném množství.
T
Tery
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.2.2021
Dobrý den .Doporučuji všem,co ještě váhají.
Rychlost,spolehlivost,vždy perfektní domluva ,zboží v pořádku.Děkuji
JP
Jitka Prokešova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.2.2021
Výborná nabídka,rychlost dodávky perfektní
J
Jana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.2.2021
Zboží přišlo velmi rychle, v pořádku. Spokojenost.
E
Eva
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.2.2021
zboží dorazilo v pořádku a v dobré kvalitě
